Voorjaarscompetitie 2017

Voorjaarscompetitie 2019

In 2019 vaardigt BLTC Westerhout maar liefst 28 teams af in de Voorjaarscompetitie. Er wordt gespeeld op de dinsdag, vrijdag, zaterdag en zondag.

Uitnodiging competitiebijeenkomst / oefenwedstrijden zaterdag 30 maart

De voorjaarscompetitie gaat weer bijna van start! Hierbij nodigen wij jullie uit om oefenwedstrijden te spelen en de competitiebescheiden op te halen op zaterdag 30 maart om 13:00 uur. Ook dient dan de bijdrage voor deelname aan de voorjaarscompetitie betaald te worden. De bijdrage bedraagt ook dit jaar €100,- per team en dient cash betaald te worden in het clubhuis (er kan dus NIET gepind worden in het clubhuis).

Speeldata 2019

Klik hier om de speeldata van 2019 te bekijken

Competitie-indeling

De competitie-indeling is gepubliceerd op MijnKNLTB.

Klik hier om de indeling te bekijken

Teams zaterdag

Heren, dames en gemengd zaterdag

  • Westerhout 1 (Hoofdklasse heren 17+)
  • Frank van den Heuvel
    Tom Groen
    Mauk Smit
    Patrick Zwiers
    Jan Tervoort
    Mauk Smit jr.
    Junior Geel
  • Westerhout 2 (2e klasse heren 17+)
  • Frank Janssen
    Flip Janssen
    Franky Janssen
    Robin Fijen
    Rick Tijms
  • Westerhout 3 (2e klasse heren 17+)
  • Goof Oudendijk
    Jan-Paul Hergarden
    Kees Koks
    Sander van Keulen
    Iwan Appel
  • Westerhout 4 (3e klasse heren 17+)
  • Casper Spindelaar
    Martijn Spindelaar
    Koen Mosk
    Jan Pronk
    Tom Weel
  • Westerhout 5 (3e klasse heren 17+)
  • Frank Appeldoorn
    Sven Duin
    Maik Tusveld
    Arend Loos
    Robert Zwaan
  • Westerhout 6 (4e klasse heren 17+)
  • Richard van Hardeveld
    Ruud de Looze
    Jaco van Rixel
    Edwin van der Pol
    Hans de Ruiter
  • Westerhout 7 (4e klasse heren 17+)
  • John Maalman
    Ard van Lieshout
    Rogier van Minnen
    Leon Vrugt
    Marcel Uitendaal
  • Westerhout 8 (4e klasse heren 17+)
  • Rik Schoorl
    Stefan Vessies
    Robin de Boer
    William Witvoet
    Jorik de Vries
    Patrick van Meggelen
  • Westerhout 9 (5e klasse heren 17+)
  • Peter Brokkaar
    Barry Bennink
    Wies van den Broek
    Glenn Knoester
    Mark Hoogewerf
  • Westerhout 10 (5e klasse heren 17+)
  • Paul van Assema
    Nick Groen
    Michiel Oudendijk
    Koen Oudendijk
    Maikel Portz
    Lodewijk Kleijn
  • Westerhout 1 (3e klasse herendubbel 35+)
  • Hans Seignette
    Frans van Rossum
    Jan van Rossum
    Otto Kriens
    Dick Dekker
    Rienus Nieboer
    Arie Vooren
  • Westerhout 1 (1e klasse dames 17+)
  • Antje Maas
    Eveline Portegies
    Anne Beekman
    Sanne Velzeboer
    Karin vd Pol
    Cathelijne Thomas
    Karlijn Schram
  • Westerhout 2 (4e klasse dames 17+)
  • Joyce van der Does
    Ellen Kleijn
    Elisah Waagmeester
    Sandra van Oostenbrugge
  • Westerhout 3 (4e klasse dames 17+)
  • Sonja van Roon
    Lonny Mulder
    Nicoline Schrijen
    Floor Tamis
    Diane van Beurden
  • Westerhout 1 (4e klasse dames dubbel 17+)
  • Mindy Mosk
    Sharon Schipanski
    Irene Sonneveld
    Griselda Bes
    Judy van Noort
    Lilian Jarad
    Annejose Brethouwer Brokkaar
  • Gemengd 1 (2e klasse gemengd 17+)
  • Terry van der Heiden 
    Dylan Bruin
    Bo de Kok
    Fleur Janssen
    Fleur Tervoort

Teams zondag

Heren en jeugd zondag

  • Westerhout 1 (4e klasse heren 35+)
  • Mark de Huu
    Maurice Oudejans
    Karel Sandor
    Jeroen Brandt
    Tony Smid
    Martijn Tiggelman
    Rogier van Leeuwen
    Fred Mooij
  • Gemengd 1 (1e klasse gemengd 11 – 17 jaar)
  • Leo Bruin
    Tiara Slatman
    Rick Reeuwijk
    Floor Smit
    Iris Reeuwijk
  • Gemengd 2 (2e klasse gemengd 11 – 17 jaar)
  • Emma Bakker
    Jesse van Geffen
    Ella Jenema
    Jana Jenema
    Harley Mudde
    Robin Schellevis
    Jarek Zuidema
  • Gemengd 1 (2e klasse gemengd 10 – 14 jaar)
  • Susan Beentjes
    Milan van der Jagt
    Merlijn Rijnders
    Huub Visser
    Jolien Rumping
    Rosanna van Dijk
  • Groen 1
  • Coen Blom
    Daan Schram
    Boaz van Dijk
    Kay Harmens
    Lucas Komen
    Binck Meijerhof
  • Groen 2
  • Jamie Lien
    Rens Romeijn
    Nick Verhagen
    Yenthe Vloon
    Serena Olivia Cecilia van de Watering
    Kris de Weert
  • Groen 3
  • Max Aardenburg
    Justin Dam
    Julia van Exel
    Timo Grimminck
    Natalia van Hoolwerff
    Max van Jelgerhuis

Teams dinsdag

  • Westerhout 1 (1e klasse dinsdagmorgen 17+)
  • Nancy van der Heiden
    Isabel Michielsen
    Maureen Groen
    Annemieke Schavemaker
    Ingrid Steen
    Monique Kuhne
    Joyce Beukers
  • Westerhout 1 (2e klasse dinsdagmorgen dubbel 50+)
  • Ilse Nooij
    Sandra Koster
    Marjoke van der Lans
    Yvonne van Duijn
    Anja Burger
  • Westerhout 2 (2e klasse dinsdagmorgen dubbel 17+)
  • Angenita Wesselius
    Annet Tervoort
    Ingen van Nimwegen
    Marjolijn vd Borst
    Marja Verhoef
    Lies Slatman
    Kitty Scheer

Teams vrijdag

  • Westerhout 1 (3e klasse Vrijdagavond dubbel)
  • Stella Verhagen
    Astrid Broere
    Amanthis Berghuis
    Nancy Koolen
    Jeanine Käller
    Anne-Marie van Ingen
  • Westerhout 2 (3e klasse Vrijdagavond dubbel)
  • Ilona Kuiper
    Katja Maas
    Wendy Holman
    Lisa Groen
    Wendy Kossen
    Jessica Harmens
    Vivian Blauwen