Voorjaarscompetitie 2020

Voorjaarscompetitie 2020

In 2020 vaardigt BLTC Westerhout maar liefst 33 teams af in de Voorjaarscompetitie. Er wordt gespeeld op de dinsdag, vrijdag, zaterdag en zondag.

Betaling competitiebijdrage

De bijdrage bedraagt ook dit jaar €100,- per team. De aanvoerder ontvangt t.z.t. een Tikkie om dit bedrag aan de vereniging te voldoen.

Speeldata 2020

Klik hier om de speeldata van 2019 te bekijken

Competitie-indeling

De competitie-indeling is gepubliceerd op MijnKNLTB.

Klik hier om de indeling te bekijken

Teams zaterdag

Heren, dames en gemengd zaterdag

  • Westerhout 1 (Topklasse heren 17+)
  • Frank van den Heuvel
    Tom Groen
    Mauk Smit
    Patrick Zwiers
    Jan Tervoort
    Mauk Smit jr.
    Junior Geel
    Flip Janssen
  • Westerhout 2 (3e klasse heren 17+)
  • Casper Spindelaar
    Martijn Spindelaar
    Steff van der Zon
    Jan Pronk
    Tom Weel
  • Westerhout 3 (3e klasse heren 17+)
  • Jaimy Rumping
    Jan-Paul Hergarden
    Kees Koks
    Sander van Keulen
    Peter van Keulen
    Arjan Snijders
  • Westerhout 4 (3e klasse heren 17+)
  • Frank Appeldoorn
    Sven Duin
    Maik Tusveld
    Arend Loos
    Robert Zwaan
    Scott van der Winden
    Leen van de Noort
    Edwin Persoon
  • Westerhout 5 (3e klasse heren 17+)
  • Dylan Bruin
    Terry van der Heiden
    Jeffrey Visser
    Teun Admiraal
    Robin Fijen
    Leo Bruin
    Melvin Bruisschaart
    Rick Tijms
    Luke Sanberg
  • Westerhout 6 (4e klasse heren 17+)
  • Ard van Lieshout
    Rogier van Minnen
    Leon Vrugt
    Marcel Uitendaal
  • Westerhout 7 (4e klasse heren 17+)
  • Rik Schoorl
    Stefan Vessies
    Robin de Boer
    William Witvoet
    Jorik de Vries
    Patrick van Meggelen
    Niklas den Dunnen
  • Westerhout 8 (4e klasse heren 17+)
  • Peter Brokkaar
    Barry Bennink
    Wies van den Broek
    Glenn Knoester
    Mark Hoogewerf
    Dennis Schrik
  • Westerhout 9 (5e klasse heren 17+)
  • Paul van Assema
    Nick Groen
    Michiel Oudendijk
    Koen Oudendijk
    Maikel Portz
    Lodewijk Kleijn
  • Westerhout 10 (5e klasse heren 17+)
  • Hans van Batum
    Michel Grimminck
    Ton van Straten
    Paco Serrano
    Theo Burger
    Lars Mientjes
    Tony Jacobs
  • Westerhout 11 (5e klasse heren 17+)
  • Ben van Egmond
    Ton van Everdingen
    Martin van Selm
    Sonny Duyn
    Romeo Lascaris
    Robert van Ingen
    Dick Oosterwal
  • Westerhout 1 (3e klasse herendubbel 50+)
  • Hans Seignette
    Frans van Rossum
    Jan van Rossum
    Otto Kriens
    Rienus Nieboer
    Arie Vooren
    Carel Drijver
  • Westerhout 1 (1e klasse dames 17+)
  • Antje Maas
    Eveline Portegies
    Anne Beekman
    Sanne Velzeboer
    Karin vd Pol
    Cathelijne Thomas
    Karlijn Vlasblom
  • Westerhout 2 (1e klasse dames 17+)
  • Fleur Tervoort
    Bo de Kok
    Fleur Janssen
    Iris Reeuwijk
  • Westerhout 3 (3e klasse dames 17+)
  • Mindy Mosk
    Irene Sonneveld
    Lilian Jarad
    Daniëlle de Reus
    Renate van Schaik
    Corinne de Baar
    Naomi Weterings
  • Westerhout 4 (4e klasse dames 17+)
  • Roos Visser
    Pien Visser
    Lianne Groen
    Shelley Soest
  • Westerhout 5 (4e klasse dames 17+)
  • Marijke de Vries
    els Wilbrink
    Diane van Beurden
    Floor Tamis
  • Westerhout 1 (4e klasse dames dubbel 17+)
  • Sandra van Oostenbrugge
    Joyce van der Does
    Ellen Kleijn
    Elisah Waagmeester
    Saskia van Haaren

Teams zondag

Heren en jeugd zondag

  • Westerhout 1 (4e klasse heren 35+)
  • Mark de Huu
    Maurice Oudejans
    Karel Sandor
    Jeroen Brandt
    Fred Mooij
    Mattijs van ‘t Blik
  • Groen 1 (Westerhout 1)
  • Timo Grimminck
    Justin Dam
    Julia van Exel
    Natalia van Hoolwerff
    Inger Lugthart
    Max Aardenburg
  • Groen 2 (Westerhout 2)
  • Julia Boots
    Ruben Brokkaar
    Emma van Leeuwen
    Yenthe Vloon
    Noah Rietman
  • Groen 2 (Westerhout 3)
  • Pim Braak
    Koen Heyne
    Nick Verhagen
    Kris de Weert
  • Groen 2 (Westerhout 4)
  • Pien Oosterwal
    Kathelijn Schumburg
    Lizanne Lien
    Inez van Exel
    Helena Caddeo

Teams dinsdag

  • Westerhout 1 (Hoofdklasse damesdubbel dinsdagochtend)
  • Nancy van der Heiden
    Isabel Michielsen
    Maureen Groen
    Annemieke Schavemaker
    Ingrid Steen
    Monique Kuhne
    Joyce Beukers
  • Westerhout 2 (2e klasse damesdubbel dinsdagochtend)
  • Angenita Wesselius
    Annet Tervoort
    Inge van Nimwegen
    Marjolijn vd Borst
    Marja Verhoef
    Lies Slatman
  • Westerhout 3 (3e klasse damesdubbel dinsdagochtend)
  • Ilse Nooij
    Sandra Koster
    Yvonne van Duijn
    Anja Burger

Teams vrijdag

  • Westerhout 1 (3e klasse Vrijdagavond dubbel)
  • Stella Verhagen
    Astrid Broere
    Amanthis Berghuis
    Nancy Koolen
    Jeanine Käller
    Anne-Marie van Ingen
    Marijke Beentjes
  • Westerhout 2 (3e klasse Vrijdagavond dubbel)
  • Ilona Kuiper
    Katja Maas
    Wendy Holman
    Lisa Groen
    Wendy Kossen
    Jessica Harmens
    Vivian Blauwen
  • Westerhout 3 (4e klasse Vrijdagavond dubbel)
  • Annejose Brethouwer Brokkaar
    Griselda Bes
    Dieuwertje Janssen
    Sylvana van Veelen
    Sharon Schipanski