Lesdata en ndeling tennislessen senioren 2019

Lesdata tennislessen senioren Voorjaar 2019

Lesdata senioren Voorjaar 2019

In het overzicht vind je de lesdata van de tennislessen senioren zoals die in het seizoen 2019 op ons tennispark gaan plaatsvinden.

Tweede Paasdag en Hemelvaart

Er wordt geen tennisles gegeven op Tweede Paasdag en Hemelvaart. Deze lessen worden op een later moment ingehaald. Op Goede Vrijdag gaan de tennislessen wel door!

Lesreglement

Op alle tennislessen is dit lesreglement van toepassing.

Indeling tennislessen senioren 2019

Trainer: Frank Janssen

  • Maandag 19:00 – 20:00 uur
  • Inlooptraining beginnende senioren
  • Maandag 20:00 – 21:00 uur
  • Caroline Wubbolts
    Mandy Grabowski
    Pam Peggeman
    Monique Mooij
    Kati Sprengers
    Dieuwertje Janssen
    Monique Harenberg – Van Veen
    Renate van Schaik
    Louise Broekkamp

  • Maandag 21:00 – 22:00 uur
  • Martine van Balen
    Brenda Dirks
    Petra van ‘t Klooster
  • Dinsdag 19:00 – 20:00 uur
  • Dick Oosterwal
    Nik Snijders
    Ben van Egmond
    Silvester van der Vlugt
    Tony Jacobs
    Johan Mulder
    Marc van Kaam
    Lars Mientjes
    Justin Nagel
    Max van den Berg
  • Dinsdag 20:00 – 21:00 uur
  • Patricia Broekkamp
    Regina Bordat
    Edith Bakker
    Nel Vreeker
    Nicole Mone
    Elly de Vries
    Marijke de Vries
    Leny van der Pol
  • Dinsdag 21:00 – 22:00 uur
  • Fred Mooij 
    Mark de Huu
    Karel Sandor 
    Maurice Oudejans 
    Jeroen Brandt 
    Mattijs van ‘t Blik
  • Woensdag 19:00 – 20:00 uur
  • Koen Oudendijk
    Giel Oudendijk
    Nick Groen
    Maickel Portz
    Paul van Assema
    Lodewijk Kleijn
  • Woensdag 20:00 – 21:00 uur
  • Mindy Mosk
    Griselda Bes
    Sharon Schipanski
    Judy van Noort
    Irene Sonneveld
    Lillian Jarad
    Sylvana van Veelen
    Anne jose Brethouwer
    Ellen Groenland

  • Woensdag 21:00 – 22:00 uur
  • Jorik de Vries
    Niklas den Dunnen
    Patrick van Meggelen
    Rik Schoorl
    Stefan Vessies
    William Witvoet
    Robin de Boer

  • Donderdag 19:00 – 20:00 uur
  • Rick Tymes
    Robin Feijen
    Franky Janssen
    Jeffrey Visser
    Melvin Bruisschaart
    Teun Admiraal
    Dylan Bruin

  • Donderdag 20:00 – 21:00 uur
  • Robert Zwaan
    Arend Loos
    Scott v/d Winden
    Sven Duin
    Maik Tusveld
    Leen van de Noort
    Frank Appeldoorn

  • Donderdag 21:00 – 22:00 uur
  • Inlooples voor beginnende senioren
  • Vrijdag 19:00 – 20:00 uur
  • Ellen Oosterwal
    Mirjam Durge
    Brenda van Ingen-Veltman
    Sandra Kaptijn
    Maartje van Vliet
    Maaike Schoone
    Mack Nooi
    Evelien Kreutzkamp

  • Vrijdag 20:00 – 21:00 uur
  • Michel Grimminck
    Kees van der Laan
    Elly van der Laan
    Kim Schriek
    Anouk Stigter
    Lonny Mulder
    Nicoline Schrijen
    Sonja van Roon
    Floor Tamis

  • Vrijdag 21:00 – 22:00 uur
  • Ellen Oosterwal
    Mirjam Durge
    Brenda van Ingen-Veltman
    Sandra Kaptijn
    Maartje van Vliet
    Maaike Schoone
    Mack Nooi
    Evelien Kreutzkamp

Indeling tennislessen senioren 2019

Trainer: Marieke Klijn

  • Maandag 19:00 – 20:00 uur
  • Isabel Michielse
    Monique Kuhne
    Maureen Groen
    Ingrid Steen
    Nancy Janssen
    Lies Slatman
    Joyce Beukers
    Zareska Schouten
    Sanne Velzeboer
  • Maandag 20:00 – 21:00 uur
  • Jeanine Kaller
    Anne-Marie van Ingen
    Amanthis Berghuis
    Nancy Koolen
    Astrid Boere
    Marijke Beentjes
  • Maandag 21:00 – 22:00 uur
  • Casper Spindelaar
    Martijn Spindelaar
    Jan Pronk
    Tom Weel
    Terry van der Heijden
  • Dinsdag 19:00 – 20:00 uur
  • Wendy Holman
    Wendy Kossen
    Lisa Groen
    Ilona Kuipers
    Vivian Blauw
    Katja Maas
  • Dinsdag 20:00 – 21:00 uur
  • Anne Beekman
    Cathelijne Thomas
    Eveline Portegies
    Antje Maas
    Karin van der Pol
    Karlijn Schram
  • Dinsdag 21:00 – 22:00 uur
  • Marialouise Foulon
    Tanya van Roon
    Roos Prent
    Lieke Otten
    Sophie van Jelgerhuis
    Brigitte Velthuis
    Mirka de Vries
    Jacqueline Hilbers

  • Woensdag 19:00 – 19:30 uur
  • Sjors Rumping

  • Woensdag 19:30 – 20:30 uur
  • Fleur Tervoort
    Bo de Kok
    Carlijn Visser
    Kim van der Zon
    Sanne Bergsma
    Kelsey Bijlsma

  • Woensdag 20:30 – 21:30 uur
  • Ellen Kleijn
    Saskia van Haaren
    Elisah Waagmeester
    Joyce Mulder
    Sandra van Oostenbrugge

Indeling tennislessen senioren 2019

Trainer: Kees Koks

  • Maandag 20:00 – 21:00 uur
  • Glenn Knoester
    Barry Bennink
    Mark Hoogewerf
    Sander de Goede
    Peter Brokkaar
    Wies van den Broek
    Sander Nagel
  • Maandag 21:00 – 22:00 uur
  • Shirley de Groot
    Corinne de Baar
    Naomi Weterings
    Marjolein van den Berg
    Elsbeth van den Berg
    Bertine Telleman