Voorjaarscompetitie 2017

Voorjaarscompetitie 2018

In 2018 vaardigt BLTC Westerhout maar liefst 22 teams af in de Voorjaarscompetitie. Er wordt gespeeld op de dinsdag, vrijdag, zaterdag en zondag.

Uitnodiging competitiebijeenkomst zaterdag 25 maart

De voorjaarscompetitie gaat weer bijna van start! Hierbij nodigen wij jullie uit om de competitiebescheiden op te halen op zondag 25 maart (tussen 12:00 – 13:00 uur). Ook dient dan de bijdrage voor deelname aan de voorjaarscompetitie betaald te worden. De bijdrage bedraagt ook dit jaar €100,- per team en dient cash betaald te worden in het clubhuis (er kan dus NIET gepind worden in het clubhuis).

Speeldata 2018

Klik hier om de speeldata van 2018 te bekijken

Teams zaterdag

Heren, dames en gemengd zaterdag

  • Westerhout 1 (1e klasse heren 17+)
  • Frank van den Heuvel
    Tom Groen
    Mauk Smit
    Patrick Zwiers
    Jan Tervoort
    Mauk Smit jr.
    Junior Geel
  • Westerhout 2 (2e klasse heren 17+)
  • Frank Janssen
    Flip Janssen
    Franky Janssen
    Robin Fijen
  • Westerhout 3 (3e klasse heren 17+)
  • Goof Oudendijk
    Jan-Paul Hergarden
    Kees Koks
    Sander van Keulen
    Iwan Appel
  • Westerhout 4 (3e klasse heren 17+)
  • Frank Appeldoorn
    Sven Duin
    Maik Tusveld
    Arend Loos
    Robert Zwaan
  • Westerhout 5 (4e klasse heren 17+)
  • Casper Spindelaar
    Martijn Spindelaar
    Koen Mosk
    Jan Pronk
    Tom Weel
  • Westerhout 6 (4e klasse heren 17+)
  • Rik Schoorl
    Stefan Vessies
    Robin de Boer
    William Witvoet
    Jorik de Vries
    Patrick van Meggelen
  • Westerhout 7 (5e klasse heren 17+)
  • Teun Admiraal
    Jeffrey Visser
    Peter Brokkaar
    Tom Bok
  • Westerhout 8 (5e klasse heren 17+)
  • John Maalman
    Ard van Lieshout
    Rogier van Minnen
    Leon Vrugt
    Marcel Uitendaal
  • Westerhout 9 (6e klasse heren 17+)
  • Paul van Assema
    Nick Groen
    Michiel Oudendijk
    Koen van Vliet
    Koen Oudendijk
    Maikel Portz
  • Westerhout 10 (6e klasse heren 17+)
  • Dominick Daalhuizen
    Fabian Zonneveld
    Barry Bennink
    Wies van den Broek
    Glenn Knoester
    Mark Hoogewerf
  • Westerhout 1 (4e klasse herendubbel 35+)
  • Hans Seignette
    Frans van Rossum
    Jan van Rossum
    Otto Kriens
    Dick Dekker
    Rienus Nieboer
    Arie Vooren
  • Westerhout 1 (2e klasse dames 17+)
  • Antje Maas
    Eveline Portegies
    Anne Beekman
    Sanne Velzeboer
    Karin vd Pol
    Cathelijne Thomas
  • Westerhout 2 (4e klasse dames 17+)
  • Joyce van der Does
    Ellen Kleijn
    Elisah Waagmeester
    Sandra van Oostenbrugge
  • Westerhout 3 (4e klasse dames 17+)
  • Marnette Visser-van der Lem
    Sonja van Roon
    Lonny Mulder
    Nicoline Schrijen
    Floor Tamis
    Diane van Beurden
  • Gemengd 1 (3e klasse gemengd 17+)
  • Terry van der Heiden 
    Dylan Bruin
    Melvin Bruisschaart
    Bo de Kok
    Fleur Janssen
    Fleur Tervoort

Teams zondag

Heren en jeugd zondag

  • Westerhout 1 (3e klasse heren 35+)
  • Mark de Huu
    Maurice Oudejans
    Karel Sandor
    Jeroen Brandt
    Tony Smid
    Martijn Tiggelman
    Rogier van Leeuwen
    Fred Mooij
  • Gemengd 1 (2e klasse gemengd 11 – 17 jaar)
  • Leo Bruin
    Tiara Slatman
    Rick Reeuwijk
    Floor Smit
    Iris Reeuwijk

Teams dinsdag

  • Westerhout 1 (1e klasse dinsdagmorgen 17+)
  • Nancy van der Heiden
    Isabel Michielsen
    Maureen Groen
    Annemieke Schavemaker
    Ingrid Steen
    Monique Kuhne
    Joyce Beukers
  • Westerhout 1 (2e klasse dinsdagmorgen dubbel 17+)
  • Ilse Nooij
    Sandra Koster
    Marjoke van der Lans
    Yvonne van Duijn
    Anja Burger
  • Westerhout 2 (2e klasse dinsdagmorgen dubbel 17+)
  • Angenita Wesselius
    Annet Tervoort
    Ingen van Nimwegen
    Marjolijn vd Borst
    Marja Verhoef
    Lies Slatman
    Kitty Scheer

Teams vrijdag

  • Westerhout 1 (3e klasse Vrijdagavond dubbel)
  • Stella Verhagen
    Astrid Broere
    Amanthis Berghuis
    Nancy Koolen
    Jeanine Käller
    Anne-Marie van Ingen
  • Westerhout 2 (3e klasse Vrijdagavond dubbel)
  • Ilona Kuiper
    Katja Maas
    Wendy Holman
    Lisa Groen
    Wendy Kossen
    Jessica Harmens
    Vivian Blauwen