Bestuur

VoorzitterMartijn Spindelaarvoorzitter@bltcwesterhout.nl
SecretarisRichard van Hardeveldsecretaris@bltcwesterhout.nl
PenningmeesterTom Weelpenningmeester@bltcwesterhout.nl
Lid prestatief tennisCasper Spindelaarprestatief@bltcwesterhout.nl
Lid recreatief tennisVacantinfo@bltcwesterhout.nl
Lid jeugdcommissieAnne-Marie van Ingenjeugd@bltcwesterhout.nl
Lid media & communicatieJan Pronkinfo@bltcwesterhout.nl

Op maandag 5 februari 2018 vindt de Algemene ledenvergadering van BLTC Westerhout plaats. De aanvang is om 20:00 uur in ons clubhuis.

Alle benodigde documenten zijn HIER te vinden.

Huishoudelijk reglement 

Klik hier om het Huishoudelijk reglement te lezen